Hakkımızda

Hodore.com;

Ege Üniversitesi Deri Mühendisliği mezunları tarafından kurulmuştur. Yaklaşık 1 yıllık bir çalışma ile alt yapısı hazırlanan hodore.com beta yayınına 2012 aralık ayında girmiştir. hodore.com deri mont ve ceketten deri çantalara , deri cüzdandan kürke, ayakkabıdan kemere ve deri aksesuarlarına kadar tüm ürünlerde en uygun fiyat garantisi ile üyelerine  kampanyalarla sunan bir alışveriş sitesidir. Hodore.com üzerinden satılan ürünler %100 orjinaldir.Asla taklit ve yasal olmayan ürünler Hodore.com'da yer almamaktadır.

Farkımız;

hodore.com'un farkı trend olan ve en fazla tercih edilen deri ürünleri ve aksesuarlarını en uygun fiyatla müşterilerine sunmasıdır. Bunun yanında satış ve satış sonrası destek ile müşterilerimizin memnun olması için elimizden gelenden daha fazlasını yapmaya çalışmamızdır. Hodore.com'dan sorulan hiçbir soru yanıtsız kalmamakla beraber herhangi bir sorunda karşınızda kesinlikle bir muhatap bulabilirsiniz.

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.